Karamandan.com

Karamandan.com

25 Nisan 2019 Perşembe
Yaşlı adamdan beklenmeyen hareket
Karaman'da genç öğretmen düşürdüğü parasını ayak çabukluğu ile kapan adamdan şikayetçi oldu Karaman'da yaşlı bir şahıs yere düşen parayı hiç birşey olmamış gibi alarak cebine kattı.
Kategori : Asayiş
15 Nisan 2019 14:45
 
Yaşlı adamdan beklenmeyen hareket

Karaman'da genç öğretmen düşürdüğü parasını ayak çabukluğu ile kapan adamdan şikayetçi oldu

Karaman'da yaşlı bir şahıs yere düşen parayı hiç birşey olmamış gibi alarak cebine kattı.

Olay geçtiğimiz gün bir marketler zincirinin şubesinde yaşandı. İddiaya göre markete annesi ile birlikte alışverişe giden öğretmen Esin Ergeçer alışverişini yaptıktan sonra kasaya yönlendi. Burada yaptığı alışverişin parasını ödemek için cüzdanını açtığı esnada 100 TL'yi yere düşürdü.

Bu esnada kasada sırada bekleyen yaşlı adam yere düşen parayı görerek ayağı ile üzerine bastı. Daha sonra yaşlı adam hiç birşey yokmuş gibi rahat tavırlar içerisinde eğilerek ayağının altındaki parayı aldı.

Diğer taraftan parayı düşüren öğretmen ise annesinin uyarısı üzerine bir ara yere eğilerek paraya bakıyor. Yerde sadece bozuk parayı bulan öğretmen hesabı ödedikten sonra marketten ayrılıyor. Bu anlar ise marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyor.

Eve giden öğretmen cüzdanındaki paranın eksik olduğunu fark ederek araştırmaya başlıyor. Marketin güvenlik kamerası kayıtlarını izleyen öğretmen parasını kasadayken düşürdüğünü ve kimliği henüz belli olmayan yaşlı adam tarafından alındığını görünce polis merkezine giderek konu hakkında şikayetçi oldu.

Öğretmen Esin Ergeçer düşürdüğü paranın bir kıymetinin olmadığını ancak bu tip haksız kazanç elde etme eğiliminde olanların cezasını çekmeleri ve böyle olaylara cesaret edememeleri için şikayetçi olduğunu ifade etti.

 

Okunma : 9584
maboto
EKSPERTİZ
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman'da Yangın!
21 Nisan 2019 Okunma: 13805 Asayiş
Başkan Kalaycı’dan Çocuklara Müjde
22 Nisan 2019 Okunma: 12531 Gündem
AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI İÇİN 8 İSİM ANKARAYA ÇAĞRILDI
23 Nisan 2019 Okunma: 11693 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın