Karamandan.com

Karamandan.com

22 Mayıs 2019 Çarşamba
Webmasterların Uğrak Noktası: Hızlı Bul
İnternet sitelerinin ihtiyacı olan her şey Freelance İş ve Hizmet portalı olan hizlibul.
Kategori : Gündem
15 Mart 2019 13:22
 
Webmasterların Uğrak Noktası: Hızlı Bul

İnternet sitelerinin ihtiyacı olan her şey Freelance İş ve Hizmet portalı olan hizlibul.com da en uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Geliştirmiş olduğumuz özel yazılım ve güven ortamı ile internet siteniz ve sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan tüm konularda sizlere destek oluyoruz. 2015 yılında kurduğumuz Hızlı Bul ile özellikle webmaster ticareti ve tanıtım yazısı alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen Freelance platformu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hizlibul.com’da Neler Var?

Bir webmaster tarafından ihtiyaç duyulan tüm alanlarda Freelance olarak kullanıcıları buluşturan ve alışveriş yapmalarını sağlamakta olan Hizlibul.com 8 farklı ana kategoride hizmet sunmaktadır. Bunlar;

  • Tanıtım Yazıları
  • Tanıtım Yazısı Paketleri
  • Sosyal Medya
  • İnternet Reklamcılığı
  • Yazılım & Teknoloji
  • Grafik Tasarım
  • Makale & Editörlük
  • Genel Alışveriş

Kendi internet siteniz veya müşterilerinizin internet sitesi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sizlere ulaştırır iken bunları güvenli ödeme yöntemi ve havuz sistemi ile gerçekleştirerek %100 memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Neden Hizlibul.com?

Hızlı Bul, sizlere internet üzerinde hizmet vermekte olan tüm Freelance çalışanlar ile alışveriş yapma fırsatı sunmaktadır. Gelişmiş filtre sistemi sayesinde aradığınızı sadece birkaç saniye içerisinde bulabileceğiniz ve satın alma işlemini gerçekleştireceğiniz hizlibul.com gelişmiş paneli sayesinde tüm alışveriş işlemlerinizi tek bir alanda takip etme imkanı veriyor. Gelişmiş üye paneli sayesinde aradıklarınızı anında bulabileceğiniz bir ekranı sizlere sunuyoruz.

Hizlibul.com Nasıl Çalışıyor?

Gelişmiş bir sistem ile hazırladığımız ve sizlere ulaştırdığımız hizlibul.com da hem alıcı, hem de satıcı için çeşitli özellikler düşündük ve risksiz alışveriş sistemini sizlere sunduk. Örnek vermemiz gerekir ise alacağınız tanıtım yazısı için herhangi bir Freelanceçalışanın ilanını satın aldınız. Satın alma işlemini kredi kartı ile gerçekleştirdikten sonra bu tutar Hızlı Bul havuzunda bekletilmekte ve satıcıya aktarılmamaktadır. Satıcının işlemleri tamamlaması ve sizlere ulaştırmasından sonra sizden alınacak onaydan sonra gerçekleştirmiş olduğunuz ödeme satıcıya aktarılmaktadır. Eğer satın aldığınız hizmet istediğiniz gibi değil ise gerek düzenleme talep edebilir, gerekse de iade talebinde bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve hizmetlerden hemen yararlanmak için https://www.hizlibul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 492
guney sigorta
maboto
EKSPERTİZ
KORKMAZLAR
Gündem haberleri
Karaman'da mera kavgası 4 yaralı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15399 Asayiş
Karaman'da gençlerin intihar girişimleri arttı
18 Mayıs 2019 Okunma: 15097 Asayiş
TOKİ Karaman Kırbağı 2019 kura çekilişi ne zaman?
20 Mayıs 2019 Okunma: 10601 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın