Karamandan.com

Karamandan.com

21 Mart 2019 Perşembe
Verdiği cevap şok etti
Muammer Şen Karaman,(DHA).
Kategori : Asayiş
11 Nisan 2018 13:05
 
Verdiği cevap şok etti

Muammer Şen Karaman,(DHA).Karaman'da eve alkollü gelmesine tepki gösteren eşi, oğlu ve kayınpederini bıçakla yaralayan 44 yaşındaki Savaş Bahar çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bahar ilk ifadesinde gece alkolün etkisinde olduğunu oğlunu eşini ve kayınbabasını bıçakladığı için pişman olduğunu söyledi.

Karaman'da dün gece eve alkollü geldiği için kendisine tepki gösteren eşi, oğlu ve kayınbabasını defalarca kez bıçaklayan 44 yaşındak Savaş Bahar çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Savaş Bahar adliyeye sevk edilirken, gazetecilerin eşini ve oğlunu neden bıçakladın sorusuna" Sanane oğlum sanane" diye cevap verdi.

Olay dün merkeze bağlı Sudurağı Beldesinde meydana geldi. İddiaya göre eve alkollü gelen  Savaş Bahar eşinin ve kayınbabasının tepki göstermesi üzerine eline aldığı ekmek bıçağı ile   18 yaşındaki oğlu Alparslan Bahar, eşi Nesli Bahar(37) ve kayınbabası Ali Bahar'ı(56) çeşitli yerlerinden bıçaklayarak olay yerinden kaçmıştı. 

Kısa süre sonra jandarma jandarma tarafından gözaltına alınan Savaş Bahar işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Savaş Bahar gazetecilerin eşini ve çocuğunu neden bıçakladın sorusuna " Sanane oğlum sanane" diye cevap verdi.

Burada nöbetçi mahkemeye çıkarılan Bahar ifadesinde;" Dün gece alkolün etkisindeydim. Eve geldiğim zaman bana tepki gösterdiler. Bir anlık sinir ile elime geçirdiğim bıçak ile eşimi çocuğumu ve kayınbabamı bıçaklamışım. Bu olayları yaptığım için pişmanınm" dediği öğrenildi.

Savaş Bahar'ın 10 gün önce bir başka suçtan dolayı cezaevinden çıktığı öğrenildi. Karaman Devlet Hastanesi'nde tedavileri devam eden Alparslan Bahar, Nesli Bahar ve Ali Bahar'ın cerrahi yoğun bakımda tedavilerinin devam ettiği ve hayati tehlikelerinin sürdüğü öğrenildi.

Okunma : 21277
Foto galeri
ak parti
guney sigorta
maboto
tekin
Gündem haberleri
Yeni Zelanda teröristi Karaman'a gelmiş!
20 Mart 2019 Okunma: 18294 Gündem
Karaman’da bıçaklanarak öldürülen adam defnedildi.
17 Mart 2019 Okunma: 10752 Asayiş
TOKİ'den Karaman'da Kurasız Ev Satışı
18 Mart 2019 Okunma: 10112 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın