Karamandan.com

Karamandan.com

20 Temmuz 2018 Cuma
Kaleşnikofla Katliam Yapacakmış
Cumartesi günü Ereğli’yi kana bulayan ve 4 kişiyi öldüren Cem Küçüktürk’ün kaleşnikofla katliam planları olduğu ortaya çıktı.
Kategori : Asayiş
07 Ocak 2018 22:41
 
Kaleşnikofla Katliam Yapacakmış

Cumartesi günü Ereğli’yi kana bulayan ve 4 kişiyi öldüren Cem Küçüktürk’ün kaleşnikofla katliam planları olduğu ortaya çıktı.
Konya Ereğli’de bir apartmandaki hisselerini müteahhit firmaya vermek istemeyen ancak komşularının müteahhitle anlaşmasına kızarak adeta çıldırmışçasına silahına sarılan ve 4 kişiyi öldüren 1 kişiyi de ağır yaralayan 48 yaşındaki Cem Küçüktürk, Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kaleşnikof sipariş etmiş

Cem Küçüktürk’ün öldürdüğü şahısların birinden, 10 bin lira karşılığında kaleşnikof sipariş ettiği, ancak şahsın kaleşnikof yerine 3 adet pompalı tüfeği verdiği iddia edildi.

Kaleşnikofla Katliam Yapacakmış

Cem Küççüktürk'ün silahlı saldırı gerçekleştirdiği günün sabahında öldürdüğü Savaş Kaynak'tan 10 bin lira karşılığında kaleşnikof sipariş ettiği ve katliamı da kaleşnikofla yapmayı planladığı alınan bilgiler arasında.

Kaynak'ın, kaleşnikof yerine 3 adet tüfek vermesi üzerine aralarında tartışma çıktığı ve tartışmanın sonucu Kaynak'ı, tüfekle öldürüp cesedi kuyuya attığı saptandı.

Çelik Yelekle Getirildi

Olayın hemen ardından gözaltına alınan saldırgan Cem Küçüktürk, çelik yelekle ve polis şapkasıyla getirildiği Ereğli Adliyesinde hakim karşısına çıkartıldı.

Kaynak’ın Yakınları İtiraz Etti

Cem Küçüktürk’ün öldürdüğü Savaş Kaynak’tan kaleşnikof sipariş ettiği ve sözünde durmadığı iddialarına  Kaynak’ın yakınları itiraz ederek yalan söylediğini ifade ettiler.

 

Okunma : 3428
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Kız Çocuğu Kaza ile Kendini Vurdu!
16 Temmuz 2018 Okunma: 15240 Asayiş
9 KİŞİ İLE BASTILAR, ÖLDÜRESİYE DÖVDÜLER
19 Temmuz 2018 Okunma: 13724 Asayiş
Karaman'da Cezaevi'nden Firar Etti
16 Temmuz 2018 Okunma: 11554 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın