Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ağustos 2017 Çarşamba
Haberimiz üzerine, traktör bulundu
Haberimizi okuyan bir vatandaşın ihbarı üzerine, çalınan traktör bulundu.
Kategori : Asayiş
10 Ağustos 2017 00:20
 
Haberimiz üzerine, traktör bulundu

Haberimizi okuyan bir vatandaşın ihbarı üzerine, çalınan traktör bulundu.

Karaman'da traktörü çalınan bir vatandaşın, Karamandan.com haber sitemize ulaşarak "Kolum bacağım gitti, bu traktör benim ekmek teknemdi" şeklindeki açıklamaları üzerine yaptığımız hbaeri okuyan bir vatandaşın habere konu traktörü görmesi üzerine traktör bulundu.

Olay geçtiğimiz pazartesi günü Karaman Merkeze bağlı Hamidiye Köyü'nde meydana geldi. Karaman'a 15 km. uzaklıktaki köyde çiftçilik yapan İhsan Toprakçı'ya ait 70 HD 934 plakalı traktör evinin önünden çalındı. 

Traktörünün çalındığını ertesi gün fark eden İhsan Toprakçı köydeki bir güvenlik kamerasına baktığında gece 02.40 sularında evinin önüne bir arabanın geldiğini arabadan inen bir kişinin traktöre bindiğini ve uzaklaştıklarını gördüğünü ifade etti. Havanın yağışlı olması nedeniyle kameradan net görüntü alamadıklarını dolayısı ile eşkâli belirleyemediklerini söyleyen Toprakçı olayı hemen jandarmaya ilettiklerini kaydetti.

Olay üzerinden 3 gün geçmesine rağmen traktörün bulunamaması üzerine sitemizden yardım isteyen Toprakçı; " Bu traktör benim her şeyimdi. Kolumu bacağımı kopardılar. Çiftçilikle ekmeğimi kazanıyorum." diyerek haber yapmamızı istedi.

Haberimiz üzerine fotoğraftaki traktörü Çumra'da gören bir vatandaş yetkililere haber verdi. Böylece yakıtı bittiği için terkedildiği düşünülen traktör sahibine teslim edildi.

Şu anda traktör köyüne doğru seyir halinde.

Okunma : 11103
Foto galeri
hacamat
Göksu Emlak
Başarı
Aktekke
gultes c6
yg makina
Gündem haberleri
Gazi Dükkan Mahallesinde Satılık Daire
12 Ağustos 2017 Okunma: 18319 Ekonomi
Kim bu adam, neyin peşinde?
13 Ağustos 2017 Okunma: 16484 Siyaset
Şarampole yuvarlanan sürücü hayatını kaybetti
15 Ağustos 2017 Okunma: 9663 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın