Karamandan.com

Karamandan.com

18 Ekim 2018 Perşembe
Genç kız "Hakkınızı helal edin" diyerek kendini boşluğa bıraktı
Karaman’da bunalıma giren genç kız, çıktığı inşaat halindeki binanın ikinci katından atlayarak ağır yaralandı.
Kategori : Asayiş
07 Ağustos 2018 11:30
 
Genç kız "Hakkınızı helal edin" diyerek kendini boşluğa bıraktı

Karaman’da bunalıma giren genç kız, çıktığı inşaat halindeki binanın ikinci katından atlayarak ağır yaralandı. Genç kızın intihar girişimi ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi. 

Olay, dün gece saat 22.00 sıralarında Mansurdede Mahallesi 106 sokak üzerinde bulunan 3 katlı binada meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 18 yaşındaki S.E.’nin inşaatı devam eden binanın ikinci katına çıktığını gören mahalle sakinleri durumu sağlık ekibi ile polise bildirdi.

Polis ve sağlık ekibi gelmeden pencereye çıkarak genç kız, aşağıya sarkmaya başladı. 

Vatandaşlar havada yakalama çalıştı 

Bu durumu gören vatandaşlar ise genç kızı intihardan vazgeçirebilmek için bir süre konuşarak ikna etmeye çalıştı. Genç kızın kararlı olduğunu anlayan vatandaşlar kızın atlayacağı bölgenin altına durarak engellemeye çalıştı.

Vatandaşların çabalarını dinlemeyen S.E., ‘Hakkınızı helal edin' diyerek kendini boşluğa bıraktı. Bağırma sesleriyle yere düşen genç kızı bazı vatandaşlar havada yakalamaya çalışsa da başarılı olamadı. Kum yığınının üzerine düşen genç kız ağır yaralandı.

Vücudunda kırıklar oluşan genç kız, olay yerine gelen ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan genç kız daha sonra Konya’ya sevk edildi. 

"Atlama anı cep telefonu kamerasında" 

Genç kızın kendisini boşluğa bırakma anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonuyla çekildi. Görüntülerde vatandaşların ikna etmeye çalıştığı genç kız uzun süre "Abi çekilin" diyerek ağladığı görülüyor. Görüntülerin devamında kendisini aşağıya sarkıtan genç kız, "Hakkınızı helal edin" diyerek kendisini boşluğa bırakıyor. 

Genç kızın intihar girişimiyle ilgili soruşturma başlattı.

 

Okunma : 14077
Foto galeri
isabet
Aktekke
GÜNEY EMLAK
gultes c6
Gündem haberleri
13 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti!
16 Ekim 2018 Okunma: 21501 Asayiş
Katil Cinayetini İtiraf Etti!
16 Ekim 2018 Okunma: 13258 Asayiş
Sevindiren Büyük Müjde
16 Ekim 2018 Okunma: 11539 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın