Karamandan.com

Karamandan.com

23 Haziran 2018 Cumartesi
Çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi
Hollanda’dan Karaman’a uyuşturucu getirdi.
Kategori : Asayiş
12 Mayıs 2017 11:48
 
Çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi

Hollanda’dan Karaman’a uyuşturucu getirdi.

Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekipleri, Hollanda’dan Karaman’a çok sayıda uyuşturucu hap ile esrar getiren şahsı nefes kesen operasyonla yakaladı.

Karaman’da polisi, Hollanda’dan çok sayıda uyuşturucu hap ile esrar getiren şahsı düzenlediği nefes kesen operasyonla yakaladı. 

Edinilen bilgiye göre, Karaman Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi ekipleri, bir şahsın yurt dışından uyuşturucu getireceği yönünde duyum alması üzerine geniş çaplı çalışma başlattı. Uyuşturucuyu getirecek olan M.K isimli şüpheliyi Türkiye’ye girdiği andan itibaren takibe alan ekipler, zanlıyı Karaman’da kıs kıvrak yakaladı. 

Şahsın arabası ve evinde arama yapan ekipler, 4 bin 361 adet ecstasy hap, bin 895 gram takoz esrar, 1 adet kurusıkı tabanca ile bu tabancaya ait 8 adet mermi ile hassas terazi ele geçirdi. Ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konulurken, zanlı sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

Vali Tapsız: “Uyuşturucu ile mücadele kararlı bir şekilde devam edecek”
    
Operasyonun başarılı geçmesi üzerine Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Karaman Valisi Süleyman Tapsız, “Operasyonu gerçekleştiren ekibi tebrik ederek, uyuşturucu ile mücadelenin etkin ve kararlı bir şekilde bundan sonrada devam edeceğini söyledi. 

Okunma : 9980
Foto galeri
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Karaman'da görülen Dev Yılan Şaşırttı
19 Haziran 2018 Okunma: 28264 Yaşam
Makro Market Satıldı
22 Haziran 2018 Okunma: 14207 Gündem
Evin oturma odasına giren yılan korkuttu 
19 Haziran 2018 Okunma: 9283 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın