Karamandan.com

Karamandan.com

22 Eylül 2019 Pazar
Cemalettin Koçak Dört Yıldır Böbrek Bekliyordu
İlimizde dört yıldır böbrek hastası olan ve böbrek nakli bekleyen Cemalettin Koçak, 15 Ağustos akşamı kendisine uygun böbrek bulunduğu söylenerek acilen Antalya Akdeniz Üniversitesine çağrıldı.
Kategori : Asayiş
02 Eylül 2008 13:35
 
Cemalettin Koçak Dört Yıldır Böbrek Bekliyordu

İlimizde dört yıldır böbrek hastası olan ve böbrek nakli bekleyen Cemalettin Koçak, 15 Ağustos akşamı kendisine uygun böbrek bulunduğu söylenerek acilen Antalya Akdeniz Üniversitesine çağrıldı. Kısıtlı bir zamanda hastaneye yetişmesi gereken hastanın imdadına Belediye Başkanı Ali Kantürk yetişti. Olayı duyan başkan Kantürk, makam aracı ve şoförünü böbrek hastası Cemalettin Koçak’a tahsis ederek bir an önce hastaneye yetiştirilmesini sağladı. Başarılı bir ameliyat geçirip sağlığına kavuşan Koçak, abisi Selahattin Koçak’la birlikte Belediye Başkanı Ali Kantürk’e  teşekkür ziyaretinde bulundu.

“Sağlığıma kavuşmamı Belediye Başkanımıza borçluyum” diyen Cemalletin Koçak: “Dört yıldır böbrek rahatsızlığı çekiyordum. Sürekli diyaliz makinesine bağlıydım. 15 Ağustos akşamı bünyeme uygun böbrek bulunduğu için Antalya’ya çağrıldım. İki buçuk saatte Antalya’da olmam gerekiyordu. Herhangi bir araçla yetişmemiz imkansızdı. Belediye Başkanımız Ali Kantürk hemen makam aracını şoförüyle birlikte bize tahsis etti. Böylelikle ameliyatıma yetiştim. Sayın başkana gösterdiği ilgiden dolayı sonsuz teşekkür ederim” dedi.

“Biz tüm imkanlarımızı halkımızın refah ve mutluluğu için kullanıyoruz” diyen Belediye Başkanı Ali Kantürk: “Cemalettin beyin ailesi ile 15 Ağustos akşamı bir görüşmem oldu. Durum bana iletildiğinde belediyemizde en hızlı olan makam aracını kendilerine tahsis ettik. Hastamızın zamanında Antalya’ya ulaşmasıyla birlikte başarılı bir ameliyat gerçekleşmiş oldu. Bizim tüm çabamız halkımızın refahı mutluluğu ve huzuru içindir. Cemalletin beye sağlıklı ve huzurlu uzun bir ömür diliyorum. Bu nazik ziyaretinden dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

Okunma : 3462
guney sigorta
seç
maboto
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman'da sokak ortasında adam vurdular
20 Eylül 2019 Okunma: 22158 Asayiş
Gece Ağıla Giren Kurtlar Koyunları Telef Etti
18 Eylül 2019 Okunma: 12997 Gündem
Feci kaza ağır yaralılar var
20 Eylül 2019 Okunma: 11933 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın