Karamandan.com

Karamandan.com

23 Mart 2018 Cuma
Babasının cesedini ahırda buldu
Camiye giden babaları bir daha dönmeyince aramaya başlayan çocuklar babasının cansız bedenini ahırda buldu.
Kategori : Asayiş
17 Haziran 2017 17:49
 
Babasının cesedini ahırda buldu

Camiye giden babaları bir daha dönmeyince aramaya başlayan çocuklar babasının cansız bedenini ahırda buldu.

Karaman İli Ermenek İlçesi, Yukarı Çağlar Köyü halkından Durmuş Semerci,  camiye namazına gitmek için evden çıkıp bir daha kendisinden haber alınamayınca eşi ve çocukları akşam saatlerine kadar tarlalarını teker teker dolaşarak aradılar fakat bulamadıklarını ifade ettiler. Umutları tükenen aile köyde her yerde Durmuş Semerci'yi ararken son yer olarak Semerci’nin kardeşinin ahırına bakmayı akıl ettiler. Semerci'nin oğlu ahıra geldiğinde ise babasının cansız bedeni ile karşılaştı. Bunun üzerine aile hemen durumu jandarmaya haber verdi. 

Olay yerine intikal eden jandarma, savcılık ve doktor incelemesi sonucu otopsi yapılmak üzere Durmuş Semerci’nin cesedi Ermenek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ermenek Devlet Hastanesinde yapılan inceleme sonrası Durmuş Semerci’nin ağzından gelen köpükten ve ortama yayılan tarım ilacı koku şüphesiyle Jandarma ekipleri gece saatlerinde tekrar Yukarı Çağlar Köyüne giderek, cesedin bulunduğu mekânda yeniden inceleme yaptıklarında etrafta tarım ilaçlarının bulunduğunu tespit ettiler. 

Durmuş Semerci’nin cesedi incelenmek üzere Adana Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. Durmuş Semerci biri özürlü olmak üzere 4 çocuk babasıydı.

Okunma : 11826
lavinya
Göksu Emlak
Aktekke
gultes c6
Gündem haberleri
Yumruklu Sopalı Kavga 5 Yaralı
20 Mart 2018 Okunma: 16774 Asayiş
Zincirleme kazada 2 kişi yaralandı
19 Mart 2018 Okunma: 14677 Asayiş
MECLİSİN GÜNDEMİNDE KARAMAN VARDI
21 Mart 2018 Okunma: 13106 Siyaset
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın