Karamandan.com

Karamandan.com

26 Mayıs 2020 Salı
"Baba yola çıkıyoruz, birlikte selfie çekinelim" dedi, kazada öldü
Genç kızın, ailesiyle çektiği son selfie'ye Karamandan.
Kategori : Asayiş
08 Kasım 2018 10:43
 
"Baba yola çıkıyoruz, birlikte selfie çekinelim" dedi, kazada öldü

Genç kızın, ailesiyle çektiği son selfie'ye Karamandan.com ulaştı.

Karaman'da yakınlarının düğününe gitmek için ailesiyle birlikte hazırlık yapan İrem Eski, yola çıkmadan önce "baba yola çıkıyoruz, ne olacağı belli olmaz. Gel birlikte selfie çekinelim" dedi. Anne ve babasıyla fotoğraf çekilen İrem, yola çıktıktan sonra geçirdiği kazada annesiyle birlikte can verdi. İrem'den geriye kazadan önce çektirdiği fotoğraflar kaldı.

Karaman'ın Akçaşehir beldesinde yaşayan anne Ümmügülsüm Eski(46), geçen Cumartesi akşamı oğlu Kadir(23), kızı İrem(16) ve kız kardeşi Cemile Günarslan(48) ile birlikte kent merkezinde yakınlarının düğününe gitmek için hazırlık yaparken İrem, evde kalan ambulans şoförü olan babası Selçuk Eski'ye "yola çıkıyoruz baba, ne olacağı belli olmaz, gel birlikte selfie çekinelim" dedi.

Bunun üzerine Selçuk Eski, eşi Ümmügülsüm ile kızına poz verdikten sonra aile düğüne gitmek için yola çıktı. Kadir Eski'nin kullandığı otomobil, Beydili köyü çıkışında yolun kenarında park halindeki pancar yüklü römorka çarptı. Kazada İrem ve annesi Ümmügülsüm Eski hayatını kaybetti.

"KIZIMIN İÇİNE DOĞMUŞ"

Kazanın ardından cep telefonu ailesine teslim edilen İrem'in anne ve babasıyla birlikte çektirdiği son fotoğraflar ortaya çıktı. SABAH'ın ulaştığı o fotoğraflarda düğüne gitmek için hazırlanan İrem'in önce anne ve babasıyla daha sonra da annesiyle birlikte ayrı fotoğraf çektirdiği görüldü.

Lise öğrencisi İrem'in yola çıkmadan önce fotoğraf çektirmek istediğini anlatan acılı baba Selçuk Eski, "Sanki kaza kızımın içine doğmuş. Fotoğraf çektirmek istedi. Canım kızım" diyerek gözyaşı döktü. Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Okunma : 20129
Foto galeri
seç
atsepete
guney sigorta
EKSPERTİZ
karaman


Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9138 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 7815 Asayiş
Karaman Sokakları boş kaldı!
23 Mayıs 2020 Okunma: 5552 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın