Karamandan.com

Karamandan.com

28 Ocak 2021 Perşembe
Vali Koca, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
Vali Koca'nın yol incelemesine Ayrancı Kaymakamı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erkan İsa Erat, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Ali Gülkaya da eşlik etti.
Kategori :
04 Eylül 2014 10:36
 
Vali Koca, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Vali Koca'nın yol incelemesine Ayrancı Kaymakamı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Erkan İsa Erat, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Ali Gülkaya da eşlik etti. Pınarbaşı köyünden Pamukdere mevkiine kadar 31 kilometrelik kısımda tamamlanan yol çalışmalarında Yukarı Kızılca köyüne kadar olan 16 kilometrelik kısımdaki çalışmalar Eylül ayı sonu itibariyle bitirilecektir. Yol incelemeleri esnasında Yukarı Kızılca köyünde yapılmakta olan ve tamamlanma aşamasına gelen öğretmen lojmanında da incelemelerde bulunan Vali Koca, burada okul öğretmenleri ve aileleri ile bir süre sohbet etti.

Yukarı Kızılca köyündeki programın ardından İl Özel İdaresine ait mobil konkasörün bulunduğu alana giderek çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Koca, daha sonra birkaç noktada yapımı devam eden Bucakkışla-Ermenek yolundaki çalışmaları da yerinde inceleyerek, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Okunma : 1656
sağlam pen
guney sigorta
karaman


Yavuzlar iplik
Gündem haberleri
Karaman AK Parti'den 4 kişi Daha İstifa Etti
26 Ocak 2021 Okunma: 8292 Siyaset
Karamanlı polis trafik kazasında ağır yaralandı
25 Ocak 2021 Okunma: 7530 Asayiş
Karaman'da 137 işletmeye ceza uygulandı
26 Ocak 2021 Okunma: 4752 Ekonomi
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın