Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
Sivil Toplum Platformundan İlk Etkinlik
DÜN KURULDU BU GÜN İCRAATTA Dün akşam 29 Sivil toplum temsilcilerinin katılımıyla oluşturulan; etkinlik ve yardımlaşmada tek noktadan hızlı hareket etme amacıyla kurulan 'Karaman Sivil Toplum Platformu' ilk etkinliğin yaptı.
Kategori :
08 Ocak 2009 15:56
 
Sivil Toplum Platformundan İlk Etkinlik

DÜN KURULDU BU GÜN İCRAATTA 

Dün akşam 29 Sivil toplum temsilcilerinin katılımıyla oluşturulan; etkinlik ve yardımlaşmada tek noktadan hızlı hareket etme amacıyla kurulan 'Karaman Sivil Toplum Platformu' ilk etkinliğin yaptı.

Aktekke Meydanı civarında bulunan eski polis karakolunu, Platformun irtibat büsoru haline getiren Sivil Platform üyeleri, çalışmalarını sürdüyor.

Bu akşam saat: 20:00 de yapılacak toplantı, daha önce katılım sağlayaman sivil toplum temsilcilerini de ağırlayarak Platforma yeni katılımlar bekliyor.

Bugün öğleden sonra açılan resim sergisi, Karamanlı vatandaşlarımızın hemen dikkatini çekmesi, yapılan etkinliğin yerinde olduğunu gösterdi.

karamandan.com olarak bu platformun içinde olduğumuzu ve Karaman Sivil Toplum Platformu adına bütün dernek, vakıf ve siyasi parti temsilcileriyle basın mensuplarını bu platforma katkı sağlamaya davet ediyoruz.

İlgili Haberi Okumak İçin Tıklayın

 

Okunma : 2500
maboto
EKSPERTİZ
seç
guney sigorta
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107516 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13348 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11781 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın