Karamandan.com

Karamandan.com

16 Ekim 2019 Çarşamba
Sağlıklı Beslenme Konulu Bilgi Yarışması
Sağlık İl Müdürüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen törene Vali Yardımcısı Mehmet Yüce , AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İl Sağlık Müdürü Dr.
Kategori :
31 Aralık 2008 11:01
 
Sağlıklı Beslenme Konulu Bilgi Yarışması
Sağlık İl Müdürüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen törene Vali Yardımcısı Mehmet Yüce , AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin Altun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Loras ve yarışmada dereceye girerek okulların öğrencileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, Obezite çağımızın en önemli hastalıklarından biridir ve gelecek nesillerimizin toplum sağlığını en önemli ölçüde etkileyecek bu hastalıktan korunmak üzere okul çağımızdan itibaren Sağlık Bakanlığımız tarafından bir eğitim seferberliği başlatılmıştır. Bizler ise bunu bir yarışma ile çiçeklendirmiş olduk. Sevgili öğrenciler, geleceğimizi şekillendirmekte olan sizlerin sağlıklı bir şekilde büyümeniz eğitiminizi ve öğreniminizi, sağlıklı toplum ve zihinlerle sağlıklı vücutla yapabilmeniz için Sağlık Müdürlüğü olarak bizlerin görevidir. Sizlerden istediğimiz ise sizlerin sağlık ile ilgili yapacağımız her türlü çalışmada bizlere destek olmanız, derslerinize iyi çalışmanız ve sizlerden ülkemizin beklediği hizmetleri sunacak kapasiteye ulaşacak çalışmalar yapmanızdır diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından yarışmada dereceye giren okulların öğrencileri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından çeşitli ödüller ile ödüllendirilirken, okul yöneticilerine de teşekkür belgesi verildi.

Okunma : 2762
EKSPERTİZ
guney sigorta
seç
maboto
Gündem haberleri
MasterChef Programında Etli Ekmek Rezilliği
12 Ekim 2019 Okunma: 107512 Yaşam
Kim Milyoner Olmak İster? 836.yeni bölüm izle!
13 Ekim 2019 Okunma: 13343 Magazin
Bakanlık hileli ürünleri ifşa etti Karaman'dan 6 firma var
14 Ekim 2019 Okunma: 11776 Gündem
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın