Karamandan.com

Karamandan.com

27 Mayıs 2020 Çarşamba
Sağlıklı Beslenme Konulu Bilgi Yarışması
Sağlık İl Müdürüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen törene Vali Yardımcısı Mehmet Yüce , AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İl Sağlık Müdürü Dr.
Kategori :
31 Aralık 2008 11:01
 
Sağlıklı Beslenme Konulu Bilgi Yarışması
Sağlık İl Müdürüğü Toplantı Salonu'nda gerçekleşen törene Vali Yardımcısı Mehmet Yüce , AK Parti Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin Altun, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Loras ve yarışmada dereceye girerek okulların öğrencileri katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük, Obezite çağımızın en önemli hastalıklarından biridir ve gelecek nesillerimizin toplum sağlığını en önemli ölçüde etkileyecek bu hastalıktan korunmak üzere okul çağımızdan itibaren Sağlık Bakanlığımız tarafından bir eğitim seferberliği başlatılmıştır. Bizler ise bunu bir yarışma ile çiçeklendirmiş olduk. Sevgili öğrenciler, geleceğimizi şekillendirmekte olan sizlerin sağlıklı bir şekilde büyümeniz eğitiminizi ve öğreniminizi, sağlıklı toplum ve zihinlerle sağlıklı vücutla yapabilmeniz için Sağlık Müdürlüğü olarak bizlerin görevidir. Sizlerden istediğimiz ise sizlerin sağlık ile ilgili yapacağımız her türlü çalışmada bizlere destek olmanız, derslerinize iyi çalışmanız ve sizlerden ülkemizin beklediği hizmetleri sunacak kapasiteye ulaşacak çalışmalar yapmanızdır diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından yarışmada dereceye giren okulların öğrencileri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından çeşitli ödüller ile ödüllendirilirken, okul yöneticilerine de teşekkür belgesi verildi.

Okunma : 2838
guney sigorta
atsepete
seç
karaman


EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9958 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 8948 Asayiş
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 6338 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın