Karamandan.com

Karamandan.com

27 Mayıs 2020 Çarşamba
Özel Babaoğlu Şampiyon
İl Milli Eğitim Müdürlüğü OBESİB ( Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik ) Şubesi tarafından düzenlenen, ilköğretim okulları 2008-2009 eğitim öğretim yılı “Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği” müsabakalarında Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu Basketbol Takımı şampiyon oldu.
Kategori :
25 Aralık 2008 22:36
 
Özel Babaoğlu Şampiyon
İl Milli Eğitim Müdürlüğü OBESİB ( Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik ) Şubesi tarafından düzenlenen, ilköğretim okulları 2008-2009 eğitim öğretim yılı “Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği” müsabakalarında Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu Basketbol Takımı şampiyon oldu.22-24 Aralık tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonunda puanlı lig statüsünde yapılan yıldız erkekler basketbol müsabakalarında ilimiz ilköğretim okulları mücadele etti. Beden Eğitimi Öğretmeni Nejdet Ünlütürk yönetiminde Erbatur Loras,Enes Bozkır, Onur Kayserilioğlu ,Burakhan Turan, Burak Erbay, Mehmet Işık, Ali Kaan Erdoğan, Alihan Aktaşoğlu, Onur Küçük,Özdemir Algök, Halil Özalp, Ahmet Can Özünal, oluşan Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu Yıldız Erkekler Basketbol Takımı ,karşılaştığı bütün takımları yenerek namağlup il birincisi oldu.Velilerin de ilgi gösterdiği müsabakalarda yetenekleriyle göz dolduran “12 Dev Adam”, 15-17 Ocak 2009 tarihleri arasında Konya’da yapılacak bölge birinciliğinde ilimizi temsil etme hakkını elde etti.12 Dev Adam okulda arkadaşları ve öğretmenlerinin sevgi gösterileriyle karşılandılar.

Konuyla ilgili duygularını dile getiren Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Hilmi Erdoğdu: “Daha önce de küçük erkekler ve küçük kızlarda şampiyon olan okul basketbol takımlarımızın ardından yıldız basketbol takımımızın da aynı başarıyı göstermesi bizlere büyük sevinç yaşatmıştır. Bütün maçalarını kazanarak hem kızlarda hem de erkeklerde il birincisi olan okul takımlarımız eşine az rastlanır bir başarı elde etmiş ve bizleri gururlandırmıştır. Sınavlardaki başarıların yanında spor alanlarında da üstün başarılara imza atan öğrencilerimiz, onlara sunduğumuz imkanların karşılığını vermiş oldu.” dedi.Hilmi ERDOĞDU aynı başarıyı yıldız kız  takımından da beklediğini ifade ederek: “Başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi,öğrencilerimizi ve ailelerini kutlar, Konya’da yapılacak finallerde ilimizi başarıyla temsil edecek takımlarımıza başarılar dilerim.” Dedi.

Konya’da 12-14 Ocak 2009 tarihleri arasında küçük kızlar ve küçük erkekler; 15-17 Ocak 2009 tarihinde yıldız erkekler kategorilerinde Karaman’ı Özel Babaoğlu İ.O. Basketbol Takımları temsil edecek.


 

Okunma : 3086
atsepete
seç
karaman


guney sigorta
EKSPERTİZ
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 9959 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 8954 Asayiş
Polisin "dur" ihtarına uymayan kişiye 7 bin 938 lira ceza kesildi
26 Mayıs 2020 Okunma: 6358 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın