Merhaba... | Karamandan.com - | Karaman Haber

Merhaba... | Karamandan.com - | Karaman Haber

18 Ağustos 2019 Pazar
Merhaba...

Zorlu Bir o kadar da güzel bir yaşama dünyaya gözlerimi açmışım 1991 senesinde. Dünya güzel bir yermiş, yaşamda ayrı bir tat varmış. Daha yeni yeni anlamlandırmaya başladığım ilkokul ve ortaokul  zamanlarında haliyle daha küçük bir çocuktum kendi dünyamda. Okulun, okumanın ve yazmanın  bende ayrı bir yeri vardı. Hocalarım her zaman şöyle hitap ederdi bana; “İyi bir dinleyicisin Büşra” 

Yazmak kadar kadar dinlemeyi de çok severdim okul yıllarımda, ve yine hâla öyle …  Şimdi ne demek istediklerini daha iyi anlıyorum. Her biri saygı ve sevgilerimle eksik olmasınlar. Çünkü herşeyin yeri ve zamanı vardı. Yazmak kadar dinlemek de insana bir şeyle kazandırır insana. 
Lise zamanlarım… üç nokta koydum çünkü annem  hep “Kızım bak herşeyi yaşamaya bak, yaşam değerli. Gün gelir anarsın. Anılar yaşamda gizlidir.” Doğruymuş ama pişmanlığım olmadı hiç şu ana kadar. Annem modelim kaldı hep hayatımda. İdeallerimi gerçekleştirmemde tek destekçimdi annem.

Türk Dili ve Edebiyatı okumamda ilk önce destekçim annem ve Hocalarıma sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum. 

İşte tam da burada Edebiyat tadında sizlerle birlikte olmanın gururu ve sevinci var şu an içimde. Bundan sonra yazılarımı sizlerle paylaşmanın heyecanı ve mutluluğu verecek.

Sürç-i lisan ettiysek şimdiden affola… Bir sonraki yazımda buluşmak ümidiyle Allah’a emanet olun.

Hoşçakalın

 

Okunma : 2514