Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Erdemder'den İsrail'e Kınama
Geçtiğimiz günlerde siyonist ve bir o kadar da dünya terörünü ayakta tutan ve destek veren İsrail devleti tarafından Gazze’ye yapılan saldırıyı kınıyor ve lanetliyoruz.
Kategori :
30 Aralık 2008 09:07
 
Erdemder'den İsrail'e Kınama

Geçtiğimiz günlerde siyonist ve bir o kadar da dünya terörünü ayakta tutan ve destek veren İsrail devleti tarafından Gazze’ye yapılan saldırıyı kınıyor ve lanetliyoruz. İsrailoğullarını her türlü nimeti ile tarih boyunca firavun ve firavunlaşan yöneticiler karşısında destekleyen Rabbimiz mutlaka o masum ve mazlum Filistin halkına da yardım edecektir.

Köleleşmeyi hayatlarından bir türlü çıkaramayan israiloğulları, dün erkeklerini öldürüp kadınlarını hayatta bırakan ve kadınlarının namuslarına göz diken firavun sultasını ne çabuk unuttular. Onları o halden kurtarıp ta özgürlüğe kavuşturan Allah değilmiydi? Bu gün  niye aynı zulmü Filistin halkına yapıyorlar. Geçmişin izini ne çabuk unuttular, yoksa Allahtan alınmış özel bir vaadleri mi var? Böyle bir vaad olmadığını Yüce Allah Kur’an-ı Kerimde beyan ediyor ve bu düşüncenin onları dinleri konusunda kesin bir yanılgıya düşürdüğünü ve sonlarının can yakıcı azap veren cehennem olduğunu bildiriyor.

Terör tutkunu İsrail hükümetini ve bu eylemi destekleyen herkesi insafa ve insanlığa davet ediyoruz. Dünyalık hegemonyalar için masum sivillerin kanı üzerinden hesap yapmayın ve zorla gasp ettiğiniz ve her şeylerini ellerinden aldığınız o mazlum halkı daha fazla zulüm ve işkenceye maruz bırakmadan bu işten vazgeçin diyoruz. Ola ki bir gün işler tersine döner de siz zulme uğrayan konumuna gelirseniz ki- geçmişte 1800’lü yıllarda dünyanın dört bir yanına dağılmış evsiz ve yurtsuz bir vaziyette iken size en çok sahip çıkan ve durumunuza acıyan İslam alemi idi unutmayın! Nazi Almanya’sının sizlere reva gördüklerini unutmayın!- o zaman kimlerden yardım isteyeceksiniz. Sizde ister misiniz aynı şekilde sivil ve masum olan vatandaşlarınız üzerine; uçaklarla, tanklarla, füze ve toplarla bir millet saldırsın! Geride binlerce yetim, dul, yaralı, aç ve susuz insan bıraksın. Biliyorsunuz ki, Kudüs – Mescidi Aksa Müslümanlar için kutsaldır. Sizin Filistin topraklarına yaptığınız her saldırı size bütün dünya Müslümanlarının kin ve nefretini kazandırıyor. Daha fazla düşman kazanmadan ve Yüce Allah’ın kahredici azabı sizi gelip yakalamadan bu aymazlığınızdan vazgeçin! Her firavunun bir Musa’sı mutlaka vardır. Yıkılın firavunlar, doğun Musalar doğun.

Gazze’de meydana gelen acı ve elem verici olaylar nedeniyle hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır ve mücadele azmi ile yaralılara da acil şifalar dileriz.

Okunma : 2143
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
seç
Gündem haberleri
Yağmurlu günler bekleniyor! Karaman hava durumu
22 Ekim 2019 Okunma: 11181 Karaman Hava Durumu
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9687 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9615 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın