Karamandan.com

Karamandan.com

13 Aralık 2019 Cuma
Dekan Esengül Öğrencilerle Tanıştı
Katılımın oldukça yoğun olduğu tanışma toplantısına kendisini tanıtmakla başlayan ESENGÜN, Öğrencilerine, üniversitede okuma imkanı buldukları için şanslı olduklarını, ancak bu şansın ailelerine ve topluma karşı önemli sorumluluklar yüklediğini ifade etti.
Kategori :
31 Aralık 2008 09:49
 
Dekan Esengül Öğrencilerle Tanıştı
Katılımın oldukça yoğun olduğu tanışma toplantısına kendisini tanıtmakla başlayan ESENGÜN,

Öğrencilerine, üniversitede okuma imkanı buldukları için şanslı olduklarını, ancak bu şansın ailelerine ve topluma karşı önemli sorumluluklar yüklediğini ifade etti.

Öğrencilerine, kendi bilim alanlarıyla ilgili donanımın yanı sıra, İngilizce ve bilgisayar konusuna önem vermeleri gerektiğini, ülkemizde ve dünyamızdaki ekonomik gelişmeleri yakından takip etmelerinin önemini vurguladı.

Bu kapsamda öğrencilerinin dersleri iyi takip etmelerini, kütüphane imkanlarından yararlanmalarını, çevreye karşı daha duyarlı olmalarını ve Karaman halkı ile ilişkilerinde üniversite öğrencisi vakarına yakışır tarzda hareket etmelerini istedi.

Öğrenci kulüplerine her yönden destek vereceklerini belirten Dekan Prof. Dr. Kemal ESENGÜN, öğrencilerinin daha iyi fiziki koşullarda eğitim- öğretim yapmaları ve fakültenin öğretim üyesi sayısını arttırarak daha kaliteli eğitim imkanı sunmak için heyecanla çalıştıklarını belirtti.

Dekan ESENGÜN, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin fiziki koşulları, eğitim – öğretimde yaşanan sorunlar ve öğrenci idare ilişkilerinin daha etkin hale getirilmesi için bir anket çalışması yaptığını dile getirdi.

Öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür eden Dekan Prof. Dr. Kemal ESENGÜN, başarı dilekleriyle toplantısını sonuçlandırdı.

Okunma : 2725
MEVLANA YEMEK
YARIŞMA
seç
EKSPERTİZ
İSABET
maboto
guney sigorta
Gündem haberleri
Karaman’da karı-kocayı trafik kazası ayırdı  
09 Aralık 2019 Okunma: 14374 Asayiş
Karaman'da 4 kişi suçüstü yakalandı!
09 Aralık 2019 Okunma: 11373 Asayiş
Karaman'a önce bol yağmur ardından sağanak kar!
10 Aralık 2019 Okunma: 9788 Karaman Hava Durumu
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın