Karamandan.com

Karamandan.com

11 Aralık 2019 Çarşamba
Bakanlıktan Karaman'a 7 adet diş üniti tahsis edildi
Sağlık Bakanlığı tarafından Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin talepleri doğrultusunda, Karaman'a 7 adet yeni diş üniti tahsis edildi.
Kategori : Sağlık
16 Ağustos 2019 11:14
 
Bakanlıktan Karaman'a 7 adet diş üniti tahsis edildi

Sağlık Bakanlığı tarafından Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin talepleri doğrultusunda, Karaman'a 7 adet yeni diş üniti tahsis edildi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Halkımıza kaliteli ve nitelikli sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Karaman Ağız ve Diş sağlığı Merkezinin talepleri doğrultusunda Sağlık Bakanlığımızla görüşmelerimizin neticesinde ilimize 7 adet diş ünitinin tahsisi sağlanmıştır. Hizmet kalitesini sürekli artırma gayreti içinde olan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi halkımızın  sürekli artan ilgisine cevap vermeye çalışmaktadır.

Merkezimize olan yoğun ilgi bizleri mutlu etmekte ve bu ilgiye layık olabilmek başlıca amacımızı teşkil etmektedir. 29 dişhekimi ile hizmet vermekte olan Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sağlık Bakanlığı tarafından talebimiz doğrultusunda tahsis edilen Diş Ünitleri ile hastalarımızın  daha konforlu bir şekilde hizmet almalarına katkı sağlayacaktır." dedi.

ADSM Başhekimi Dt. Fatih Kutsal ise, "Diş poliklniklerimizde hastalarımıza ağız ve diş sağlığı hizmetleri yanında protez ve implant tedavileride uygulanmaktadır. Bu hizmetlerimizi daha da ileriye taşıma amacıyla Sağlık Bakanlığımıza yapmış olduğumuz müracaat neticesinde ilimize 7 adet daha diş tedavi ünitinin alımı sağlanmıştır.

İlimize kazandırılan cihazların tahsisinde  emeği geçen başta Milletvekillerimiz Dr. Recep Şeker ve Av. Selman Oğuzhan Eser beylere  ve hemşehrimiz Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr. Ahmet Tekin beye teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Okunma : 2540
Foto galeri
YARIŞMA
MEVLANA YEMEK
maboto
EKSPERTİZ
seç
İSABET
guney sigorta
Gündem haberleri
Vekil Eser'in projesi ulusal basında yankılandı
07 Aralık 2019 Okunma: 16782 Gündem
Karaman’da karı-kocayı trafik kazası ayırdı  
09 Aralık 2019 Okunma: 14131 Asayiş
Karaman'da 4 kişi suçüstü yakalandı!
09 Aralık 2019 Okunma: 11128 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın