Karamandan.com

Karamandan.com

23 Ekim 2019 Çarşamba
Bağdat'a Karaman Güvenliği
 'Ayrıca ürettiğimiz güvenlik sistemlerinin kalitesinin Avrupada üretilen ürünlerden daha kaliteli olduğu için firmamızın tercih edilmesi ,Yurt içi ve Yurt dışından önemli yerlerden gelen talep, ARGE ve Kalite yönünden bizleri daha da ileriye götürecektir.
Kategori :
09 Eylül 2008 09:47
 
Bağdat'a Karaman Güvenliği

 

'Ayrıca ürettiğimiz güvenlik sistemlerinin kalitesinin Avrupada üretilen ürünlerden daha kaliteli olduğu için firmamızın tercih edilmesi ,Yurt içi ve Yurt dışından önemli yerlerden gelen talep, ARGE ve Kalite yönünden bizleri daha da ileriye götürecektir. Ülkemizin son yılarda  her alanda büyük gelişmeler gösterdiğini söyleyen AKGÜL,Bizler inandığımız zaman başaramıyacağımız hiçbir şey yoktur. Ekonomik olarak ülkede sıkıntılarımız var, daha doğrusu dünyada ekonomik bir sıkıntı var her şeye rağmen ülkemiz son yıllarda özellikle sanayi  alanında  büyük gelişme göstermiştir. Hükümetimizin sanayi alanında verdiği teşvikler üretime dönüşmüş ve bu ülkemize döviz olarak geri dönmüştür' dedi. 

Karamanda bizimle birlikte 40 tane yatırımcı firmanın teşfik kapsamında geldiğini söyleyen Akgül, bu firmaların hem Karaman ekonomisinine hem Ülke ekonomisine çok büyük katkıları olmuştur dedi.

Okunma : 2207
guney sigorta
EKSPERTİZ
maboto
seç
Gündem haberleri
Yağmurlu günler bekleniyor! Karaman hava durumu
22 Ekim 2019 Okunma: 11375 Karaman Hava Durumu
Komşuları tarafından ölü olarak bulundu
20 Ekim 2019 Okunma: 9696 Asayiş
SON DAKİKA: BABA OĞULU AYAKLARINDAN VURDULAR
20 Ekim 2019 Okunma: 9624 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın