Karamandan.com

Karamandan.com

25 Mayıs 2020 Pazartesi
Bağdat'a Karaman Güvenliği
 'Ayrıca ürettiğimiz güvenlik sistemlerinin kalitesinin Avrupada üretilen ürünlerden daha kaliteli olduğu için firmamızın tercih edilmesi ,Yurt içi ve Yurt dışından önemli yerlerden gelen talep, ARGE ve Kalite yönünden bizleri daha da ileriye götürecektir.
Kategori :
09 Eylül 2008 09:47
 
Bağdat'a Karaman Güvenliği

 

'Ayrıca ürettiğimiz güvenlik sistemlerinin kalitesinin Avrupada üretilen ürünlerden daha kaliteli olduğu için firmamızın tercih edilmesi ,Yurt içi ve Yurt dışından önemli yerlerden gelen talep, ARGE ve Kalite yönünden bizleri daha da ileriye götürecektir. Ülkemizin son yılarda  her alanda büyük gelişmeler gösterdiğini söyleyen AKGÜL,Bizler inandığımız zaman başaramıyacağımız hiçbir şey yoktur. Ekonomik olarak ülkede sıkıntılarımız var, daha doğrusu dünyada ekonomik bir sıkıntı var her şeye rağmen ülkemiz son yıllarda özellikle sanayi  alanında  büyük gelişme göstermiştir. Hükümetimizin sanayi alanında verdiği teşvikler üretime dönüşmüş ve bu ülkemize döviz olarak geri dönmüştür' dedi. 

Karamanda bizimle birlikte 40 tane yatırımcı firmanın teşfik kapsamında geldiğini söyleyen Akgül, bu firmaların hem Karaman ekonomisinine hem Ülke ekonomisine çok büyük katkıları olmuştur dedi.

Okunma : 2305
guney sigorta
karaman


EKSPERTİZ
atsepete
seç
Gündem haberleri
Karaman sessizliğe büründü
23 Mayıs 2020 Okunma: 8460 Gündem
Karaman'da hastaneden kaçan korona şüphelisi aranıyor
24 Mayıs 2020 Okunma: 6791 Asayiş
Karaman'da apart kumarhaneyi polis bastı
21 Mayıs 2020 Okunma: 6786 Asayiş
Son dört günün en çok okunan haberlerini gösterir
Ayın en çok okunan haberleri için tıklayın