Kategori: Eğitim

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde“Sorun İİBF mi Yoksa Sistem mi?” konulu konferans verildi.

Kategori: Güncel

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Felsefi Düşünce Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen sinema etkinliğinde ’12 Yıllık Esaret’ filmi öğrencilerle buluştu. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı konferans salonunda gösterilen filme ilgi yoğun oldu.

Kategori: Güncel

Başyayla Kaymakamlığı ve belediye işbirliği ile kimsesiz ve fakirlere yardımeli uzatıldı.

Kategori: Güncel

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediyenin yaptığı çalışmalarda engelli vatandaşlarında düşünüldüğünü vurgulayarak “Engelleri kaldıran bir belediyeyiz” dedi. 

Kategori: Güncel

TRT Okul’un sevilen ve büyük beğeni toplayan yarışma programı Kripteks’in Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) çekilen bölümü 24 Ekim Cuma günü 13.35’te yayınlanacak. 

Kategori: Güncel

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Karaman İl Müftüsü Nuri Değirmenci tarafından "Cami ve Gençlik" konulu konferans düzenlendi.

Kategori: Güncel

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) Türkiye’nin ilk görme özürlü milletvekili Lokman Ayva tarafından ‘Hayatta Engelli Olarak Var Olabilmek’ konulu konferans verildi. 

Kategori: Reklamlar

Kurulduğu günden bu yana eğitim öğretimde bir çok yeniliği ilimize ilk kazandırmanın haklı gururunu yaşayan Başarı Koleji, saymakla bitmeyen ilklerine bir yenisini daha ekliyor ve devrim gibi bir yeniliğe daha imza atıyor.

Kategori: Asayiş

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince değişik suçlardan 15 ayrı olayı gerçekleştiren 15 şüpheli yakalandı.

Kategori: Asayiş

Karaman'da üzerine mermer düşen işçi, hastaneye kaldırıldı.