Kategori: Spor

13-19 Ekim 2014 tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan  "Amatör Spor Haftası" etkinlikleri Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleşecek.

Kategori: Güncel

TKDK Karaman İl Koordinatörlüğü ziyaretlerine devam ediyor.

Kategori: Köşe Yazıları

Verimli topraklara sahip ülkemizde topraklarımızın büyük bir bölümü tarım arazisi konumunda. Fakat Akdeniz Coğrafyası içinde bulunan Taşeli platosunda (Ermenek, Sarıveliler, Başyayla) durum hiç de böyle değil.

Kategori: Siyasi

Saadet Partisi Karaman Merkez İlçe Teşkilatı 5.Olağan Kongresi büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Kategori: Güncel

Karaman Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Engelliler Meclisi, engelli vatandaşlarımıza hafta sonu gezisi düzenledi.

Kategori: Asayiş

Mersin’in Mut ilçesinde aniden bastıran kuvvetli yağış ve fırtına sırasında caminin minaresi bir evin üzerine devrildi.

Kategori: Tarım

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, elmada hasadın buruk geçtiğini bildirerek "Mart ayı sonunda meydana gelen don felaketi elma üretimini çok olumsuz etkiledi" ifadesini kullandı.

Kategori: Asayiş

İç Anadolu'yu Akdeniz'e bağlayan Sertavul geçidindeki yoğun sis nedeniyle sürücüler zor anlar yaşadı.

Kategori: Siyasi

“Hizb-ut Tahrir’e Yönelik Yargı Zulmüne Dur De” Medya Bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde Karamandan.com'u ziyaret eden Köklü Değişim Dergisi Karaman Temsilcisi Ubeyde Tahtalı "Hizb-ut Tahrir; ne ruhaniyetçi, ne ilmi, ne akademik nede hayır işleriyle uğraşan bir kitledir. Ayrıca Hizb-ut Tahrir silahlı bir hareket metodunu hiç bir zaman benimsemememiştir aksine Resulullah'ın (SAV) metoduna ters olduğu kanaatindeyiz" dedi.

Kategori: Sağlık

Türk Kızılay'ının kan toplama TIR'ı Karaman'da Aktekke Meydanı'nda kan bağışçılarıyla doldu taşdı.